دانلود پکیج ویژه به همراه 65 درصد تخفیف + یک ساعت کلاس رفع اشکال رایگان

من را در اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.

درباره من

من مرتضی عظیمی دانش آموخته رشته مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین هستم. فعالیت موسیقیایی من از سال 1388 شروع شد اما به صورت جدی فعالیت خودم را در زمینه صدابرداری بخصوص شاخه میکس و مسترینگ از سال 1390 آغاز کردم.

در ابتدا فعالیت های من به صورت کاملا مبتدی و تجربی پیش میرفت تا زمانی که با استفاده از دانش زبان انگلیسی شروع به دیدن ویدیو و آموزش های موجود در سایت های خارجی کردم. پایه و زیربنای اصلی این شاخه در صدابرداری یعنی ترکیب یا همان میکس صدا را تماما توسط آموزش های موجود در اینترنت فراگرفتم و نهایتا در سال های اخیر دوره تکمیلی را نزد اساتید مطرح این حوزه به پایان رساندم.

مشکلی که همیشه و در تمامی این سال ها با آن دست و پنجه نرم می کردم عدم وجود اطلاعات و خوراک آموزشی لازم و کافی برای میکس سازهای ایرانی بود. این مشکل زمانی جدی تر شد که در یک گروه موسیقی سنتی مشغول به کار شدم و همواره ترس از بین بردن زحمات دیگر اعضای گروه به واسطه میکس ضعیف من، همراهم بود. همانطور که اطلاع دارید در تمامی کتب و مقالات آموزشی هیچ اشاره ای به میکس سازهای ایرانی نشده است چرا که به نظر بنده اساسا مبحث میکس و مسترینگ یک امر غربی بوده و در نتیجه آموزش ها نیز حول محور سازهای غربی میچرخد. رفته رفته و با افزایش آگاهی خودم نسبت به موضوع میکس توانستم الگویی میان تمام مباحث صدابرداری و سازهای ایرانی پیدا کنم.